Neohodnoceno

Obojek Biothane® - se jménem

Obojek z revolučního materiálu Biothane® Beta, který je doplněný jménem vašeho psího parťáka. Potisk je tištěný odolnou UV metodou. 

 Důležitá informace: Obojky vyrábíme ručně a dle vašich dodaných rozměrů a textů. Měřte a vybírejte pečlivě, vyrobený obojek není možné vrátit v zákonné lhůtě 30 dní. Doba dodání je cca 10 pracovních dní.

 

Šířka obojku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Barva obojku ?
Barva polokroužku ?
Délka obojku ?
Písmo ?
Do 14 dní u Vás Do 14 dní u Vás Do 14 dní u Vás Zvolte variantu
Kód: 1599/25M 1599/38M 1599/19M Zvolte variantu
830 Kč 850 Kč 790 Kč od 790 Kč
Kategorie: Obojky
Vyberte písmo:

 

Obojek si můžete zvolit ve 3 šířkách:

Šířka 19mm - vhodná pro menší pejsky

Šířka 25mm - nejuniverzálnější velikost

Šířka 38mm - vhodná pro střední a větší pejsky

 

Jak zvolit správně délku obojku? Nejjednodušší je změřit váš stávající obojek. Poté vyberte velikost nejpodobnější vámi naměřeným rozměrům. Potřebujete upravit velikost na přání? Např. přidání dírky pro rychle rostoucí štěňata? Písněte nám do poznámek. 

 

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Zároveň je ale velice příjemný a měkký na dotek. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

 Barvy se mohou lehce lišit, záleží na nastavení a typu monitoru, na kterém na obojky koukáte.

 

 

Zpět do obchodu