Neohodnoceno

Obojek Biothane® se jménem a tel. číslem - šířka 13mm pro malé pejsky

Obojek z revolučního materiálu Biothane® Beta, který je doplněný jménem vašeho psího parťáka a vaším telefonním číslem. Potisk je tištěný odolnou UV metodou. 

 Důležitá informace: Obojky vyrábíme ručně a dle vašich dodaných rozměrů a textů. Měřte a vybírejte pečlivě, vyrobený obojek není možné vrátit v zákonné lhůtě 30 dní. Doba dodání je cca 10 pracovních dní.

 

Barva obojku
Písmo ?
Umístění telefonního čísla
Do 14 dní u Vás
Kód: 1606
570 Kč
Kategorie: Obojky
Vyberte písmo:

Obojek v šířce 13mm vhodný i pro ty nejmenší pejsky.

Jak zvolit správně délku obojku? Nejjednodušší je změřit váš stávající obojek. Poté vyberte velikost nejpodobnější vámi naměřeným rozměrům. Potřebujete upravit velikost na přání? Např. přidání dírky pro rychle rostoucí štěňata? Písněte nám do poznámek. 

 

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Zároveň je ale velice příjemný a měkký na dotek. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

 Barvy se mohou lehce lišit, záleží na nastavení a typu monitoru, na kterém na obojky koukáte.

 

 

Zpět do obchodu